Nowy rok - nowy wygląd strony!

Witamy Państwa w kolejnym, już 2017 roku. Jesteśmy z Wami ponad 7 lat, a każdy dzień istnienia strony klubowej dodawał nam energii do dalszej pracy. Dlatego zdecydowaliśmy się zmienić znany wszystkim wygląd naszej witryny. Od pierwszego stycznia nasz serwis będzie pracował w tzw. systemie 2.0.

Najważniejsze zmiany:
1. Oczywiście wygląd. Menu znajduje się aktualnie u góry strony, a każda kategoria rozwija się na mniejsze elementy. Wszystkie dodatkowe informacje jak najblizszy/ostatni mecz oraz tabela znajdują sie nadal po stronie prawej.

2.Relacja z meczu. Po raz pierwszy w relacji po zakonczonym spotkaniu bedziecie mogli Państwo zobaczyć skład obu zespołów, ustawienie, dokładny opis przewienienia i minuty bramek. Przykładową relacje możecie Państwo zobaczyc klikajac w "szczegóły meczu" po prawej stronie.

3.Statystyki graczy. Od teraz istnieje jeszcze więcej możliwości przegladania statystyk, jak np ilość wygranych meczy z danym zawodnikiem w składzie.

4.Video. Dodana została zakładka (podstrona "Kibice") ze wszystkimi skrótami i brakami drużyny.

5.Sklep. W najblizszym czasie wprowadzimy możliwość zakupów gadżetów drużyny.

6.Kategoria aktualności. Wprowadziliśmy możliwosc przeglądania aktualności z jednej kategorii, jak np. turnieje, podsumowanie kolejki czy wywiady z zawodnikami.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowej formy strony, klikania we wszystko co można i przekazania informacji - co zmienić lub co nie działa :)